close
Blog Yazıları

2023’nin Her Yerde Olacak En İyi 19 Makyaj Trendi

2023’nin Her Yerde Olacak En İyi 19 Makyaj Trendi

Makyajın daha yenilikçi olamayacağını düşündüğümde,2023’nin Her Yerde Olacak En İyi 19 Makyaj Trendi yeni 2023 makyaj trendleri oyunu tamamen değiştirdi. Cidden, bu bakışların ardındaki sanatın seviyeleri hakkında bir şeyler var. Bu yıl tamamen kendinizi makyajla ifade edebilmekle ilgili ve ister yüz mücevherleri, ister Euphoria’dan ilham alan makyaj veya grafik jel eyeliner olsun, bu görünümler kalıcı olacak. Ve bazı bilgilere ihtiyacınız varsa, 2023’nin kelimenin tam anlamıyla herkesin ustalaşabileceği en iyi makyaj trendlerini buldum – ve bunun için kaşlarınızı almak zorunda değilsiniz (inan bana, ne olduğumu göreceksin). yakında hakkında konuşmak).

2023’nin en yeni ve en büyük makyaj trendlerine yönelik nihai rehbere hazır mısınız? 2023’nin en güzel makyaj trendlerinden 19’u için okumaya devam edin.

 1. 1. 2023’nin Bu Prizmatik Pastel Trendi


Korkmuyorsanız veya parlak renkler yoksa, gözlerinizde bu ışıltılı, prizmatik pastel tonu deneyin. Ünlü makyaj sanatçısı Sean Harris, favori parıldayan pastel göz farını alıp göz kapaklarına sürmeni öneriyor. Artı ben Ayrıca 2023 bahar makyajı için de mükemmel . Bu görünümdeki dudaklar için Harris, Leiomy Maldonado’nun görünümünü tamamlamak için pastel pembe veya şeftali parlaklığını ( Fenty Beauty’s Gloss Bomb Universal Luminzer veya Tower28’in Clean ShineOn Jelly Lip Gloss gibi) seviyor.

 1. 2. 2023 için Bu Kedi Gözü Kirpik Kaldırma


Profesyonel bir makyaj sanatçısının takma kirpikleri nasıl bu kadar güzel gösterdiğini bilmek ister misiniz? Harris takma kirpiklerinizi yarıya indirip dış kısmı kıvırmanızı söylüyor. Ardından doğal kirpiklerinizi kıvırın ve uzatma maskarası uygulayın. Ardından, kalkık, genişlemiş bir kedi gözü etkisi için takma kirpik parçasını gözün dış kısmına yapıştırın.

 1. 3. Bu ’90’ların 2023 İnce Kaş Trendi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Bella 🦋 (@bellahadid)’in paylaştığı bir gönderi


Cook, “90’ların trendleri hala geri dönüyor ve bununla birlikte, söylemeye cüret edeyim, ince kaşların popülaritesinde bir artış göreceğiz” diyor. Cımbızı almakta tereddüt eden herkes için (ben, kesinlikle benim), makyaj sanatçısı Christin Zito Cook’un kaş tüyosunu deneyin: Kaşlarınızı yukarı doğru fırçalamak yerine kaşlarınızı daha ince bir çizgi halinde şekillendirmek için kaş jeli ile dokunmanız yeterlidir . onları doldurmak.

 1. 4. 2023’de Dramatik Gözler

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Mary Phillips (@maryphillips)’in paylaştığı bir gönderi


Amos, çarpıcı göz anlarında cesur renk patlamaları için About Face Beauty’nin Matte Fluid Eye Paints ürününü kullanmanızı önerir. Çatlama veya bulaşma olmadan çok uzun süre kalıcılık ve pigment sunarlar – Jennifer Lopez’deki buna benzer cesur gözler için mükemmeldir. Ayrıca Suva Beauty’nin hidra astarlarının herhangi bir sahte yapıştırıcı hattının üzerine yerleştirilmesini önerir.

 1. 5. 2023’deki Bu Sahte Çil Trendi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jadé Marie (@jadeywadey180)’in paylaştığı bir gönderi


Bu 2023 makyaj trendine katılan biri olarak, doğuştan çilli olanları çok kıskanıyorum. Chanel, “Çilleri bir trend olarak adlandırmak komik görünüyor, çünkü açıkçası birçok insanın doğal olarak doğduğu bir şey” diyor. “Neyse ki, çiller güzellikleri için kucaklanıyor ve kutlanıyor. ” Ünlü makyaj sanatçısı Taylour Chanel , bu tatlılardan birkaçını burnunuzun köprüsüne yerleştirmek için Freck OG ve Freck Noir’i tavsiye ediyor.

 1. 6. 2023’de Yüz Mücevherli Göz Trendi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DUA LIPA (@dualipa)’in paylaştığı bir gönderi


Bence 2023’nin en göz alıcı makyaj trendi için bir kazananımız var ve o süslenmiş göz. Bu yıl ışıltıların, incilerin yükselişini ve pek çok şeyin yapıştırılmasını yüzümüze getiriyor. Amos, üzerlerinde zaten yapışkan olan yüz taşlarını denemeyi önerir, çünkü takıp çıkarmaları çok daha kolaydır.

 1. 7. 2023 için Bu Neon Eyeliner Trendi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@aniamilczarczyk’in paylaştığı bir gönderi


Neon eyeliner, 2023 için en sevdiğim makyaj trendlerinden biri, çünkü tek başına bütün bir makyaj görünümü olabilir, göz farı karıştırmaya gerek yok. Kusursuz bir şekilde yeniden yaratmak için birkaç deneme yapmanız gerekebilir, ancak keçeli bir sıvı göz kalemi , göz kapağınızı çekmeden veya atlamadan temiz bir çizgi çizmenize yardımcı olur.

 1. 8. 2023’de Ekstra Kabarık Kaşlar


Bu süper kabarık kaşta ustalaşmanın birkaç yolu vardır: (1) kaşlarınızı lamine edin , (2) kaşları sabunla kendin yapın (kişisel, daha bütçe dostu stratejim) veya (3) kaşlarınızı taraklayın. şeffaf veya renkli bir kaş jeli ( Milk Makeup Kush Fiber Kaş Jeli ve Patrick Ta Major Kaş Laminasyon Jeli’ni severim ). Ne kadar büyük ve daha fazla çizilirse o kadar iyi.

 1. 9. 2023 için Cesur Dudaklar


Hayır, cesur dudak trendi yakın zamanda kaybolmuyor. Değişen tek şey? Giydiğimiz zaman. Sadece ilk buluşmalar ve partiler için değil, aynı zamanda WFH toplantıları ve koşuşturma işleri için de en parlak ve en cesur renginizi ( Selena Gomez’deki bu canlı kırmızı ruj gibi) kaydırın. Hangi gölgenin sizin için en uygun olduğundan emin değilseniz, önce cilt alt tonunuzu daraltarak başlayın; bu, daha sıcak veya daha soğuk tonlu bir dudak tonu arasında seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

 1. 10. 2023 İçin Bu Minimalist Kanatlı Eyeliner Trendi


NGL, bu minimalist kanatlı eyeliner trendi için çok minnettarım, çünkü tam kedi gözü üzerinde hiçbir zaman başarılı bir şekilde ustalaşamadım. Bunu çıkarmak çok daha kolay – sadece favori renginizde bir sıvı veya mum boya göz kalemi alın (Kişisel olarak Camila Cabello’daki altın göz kalemine takıntılıyım ) ve gözlerinizin dış köşelerine küçük bir üçgen çizin.

 1. 11. 2023’de Yeşil Göz Farı


ICYMI, yeşil büyük bir RN yaşıyor. Hayatımın çoğunda, şimdiye kadarki en göz ardı edilen renkti ve şimdi yeterince alamıyorum – ve beni suçlayabilir misin? Varyasyonları düşünün: Kireç! Nane! Ordu! Seçenekler gerçekten sınırsız, ancak bu orman yeşili göz farı da dahil olmak üzere bunlardan herhangi biriyle giderseniz, bu yıl çok ~ trendde olacaksınız.

 1. 12. 2023 İçin Parlak Dudaklar


Parlak dudaklarla kastetmediğim şey: bulabildiği her türlü serseri tüyü yakalaması gereken aşırı yapışkan dudak parlatıcısı. Demek istediğim: Dudaklarınıza yumuşak bir ışıltı verecek pigment ve ışıltılı dudak parlatıcısı (bu sıcak altın gibi) .

 1. 13. Bu Bulanık Eyeliner Makyaj trendi


Keskin, keskin bir eyeliner anını ne kadar sevsem de, 2023 için bu dağınık kanatlı göz görünümüne bakmadan duramıyorum. Yumuşak, zarif ve yeniden yaratılması çok kolay. Sıvı veya kurşun kalem kalemlerinize uzanmak yerine, küçük bir göz farı fırçasına deniz mavisi bir göz farı koyun, ardından gözünüzün iç köşesi boyunca karıştırın ve neredeyse kaşlarınıza değecek bir kanat şeklinde uzatın. Fırçanızı yeniden yükleyin ve yumuşak opak bir yüzeyle kalana kadar çizgiyi yeniden izleyin.

 1. 14. 2023’de Allık Açıklaması

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Nikki_Makeup (@nikki_makeup)’in paylaştığı bir gönderi


Görünür allıkların ~çok fazla~ giydiğiniz anlamına geldiğini kim söylediyse, 2023’nin allık trendinin de kanıtladığı gibi, yüzde 100 yanlıştı. Yine de, ifadeli allık ve WTF’ye yakışan allık arasındaki çizgiyi aşma konusunda endişeleniyorsanız, sıvı allık yerine karıştırılması kolay allık tozu formülünü tercih edin, ardından yüzünüzün kenarlarına doğru bir şekilde karıştırın. C-şekli. Ardından, ışıltılı bir görünüm için elmacık kemiklerinize ve kaş kemiklerinize bir nokta sıvı aydınlatıcı sürün.

 1. 15. Bu Bordo Dudak Makyajı trendi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Keita Moore (@kilprity)’in paylaştığı bir gönderi


Evet, 90’lar hala geri döndü ve problar sonsuza kadar her yıl olacak. 2023’nin varyasyonlarından biri mi? Grunge makyajdan ilham alan bordo dudaklar. 90’ların dudak kalemi anını sallamadığınız günler için (aşağıda daha fazlası), bunun gibi cesur bir bordo dudak rengine katlayın . Ya da daha kalıcı, bulanık bir dudak efekti için rujunuzu dudaklarınızın ortasına sürün, ardından bulaştırın ve parmağınızla dağıtın.

 1. 16. 2023’deki Bu Parıltılı Makyaj Trendi


2023 parıltıyı sever. Gözlerinde, yanaklarında, dudaklarında—onu kullanmanın yanlış bir yolu yok. İnsan disko topu gibi görünmek ister misiniz? Bir roll-on parıltılı çubuk alın ve yüksek noktalarınıza (elmacık kemikleriniz gibi) sürün. Ya da Saoirse Ronan’ınki gibi daha yumuşak göz alıcı bir görünüm istiyorsanız, parmağınızla veya küçük bir göz farı fırçasıyla göz kapaklarınıza krem ​​parıltılı bir göz farı sürün.

 1. 17. 2023 İçin Bu Yumuşak Glam Makyaj Görünümü

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

fionastiles (@fionastiles)’in paylaştığı bir gönderi


Oyulmuş bir elmacık kemiğini ve parıldayan vurguyu sevsem de, OG’nin sadeleştirilmiş, rahat bir versiyonu olan bu yılın yumuşak glam makyaj trendini de çok seviyorum. lil sıvı allık ve bazı kabarık makyaj fırçaları , eyelinerınızdan göz farınıza kadar her şeyin kenarlarını dağıtır.

 1. 18. 2023 İçin İki Tonlu Göz Farı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

kale teter (@kaleteter)’in paylaştığı bir gönderi


2023’de farınız için tek bir renk seçmek zorunda değilsiniz ve kesinlikle simetriye de bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Bu mavi ve yeşil gibi karışık pastellerle oynamayı deneyin veya bir neon göz farı paletine dalın ve sıcak pembe ve parlak sarıyı seçin. Kural yok, bbs.

 1. 19. 2023 için Çizgili Dudaklar


Dudak kalemi, Ashley Graham’ınki gibi ombré dudak görünümünün anahtarıdır. Rujunuzdan veya doğal dudak tonunuzdan iki ton daha koyu bir dudak kalemi ile dudaklarınızın kenarlarını çizin, rujunuzu veya dudak balsamınızı katlayın , ardından ikisini (temiz!) parmağınızla hafifçe eritin.

 

2023'nin Her Yerde Olacak En İyi 19 Makyaj Trendi resim
2023’nin Her Yerde Olacak En İyi 19 Makyaj Trendi

2023’nin Her Yerde Olacak En İyi 19 Makyaj Trendi Video

Diğer Blog yazılarımız için Tıklayınız

Kozmetik Markaları için Tıklayınız

İl ve İlçeleri Göre Kozmetik Mağazaları için Tıklayınız

İlgili Aramalar:

2023 ruj modası
2023 göz makyajı
2023 saç renkleri
2023 makyaj trendi
2023 sac rengi
2023 saç modelleri ve renkleri
2023 2022 saç renkleri
2023 saç rengi modası
saç renkleri 2023
2021 2023 saç modası
2023 saç renk ve modelleri
2023 yaz makyaj trendi
düğün makyaj modelleri 2023
2023 makyaj trendleri onedio
abiye makyaj modelleri 2023
2023 nin her yerde olacak en iyi 19 makyaj trendi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu