close
Blog Yazıları

Yeni Bir Cilt Vadeden 7 Anti-Aging Terapisi

Yeni Bir Cilt Vadeden 7 Anti-Aging Terapisi

Yeni yıla cildimizden yorgunluk ve stresin izlerini silerek başlamak hepimizin isteği. Ama bunun için neşter altına yatmayı göze alabilecek olanlarımızın sayısı az. Neyse ki, teknolojiyle birlikte estetik yöntemleri de değişiyor; yeni nesil ameliyatsız anti-aging uygulamaları şaşırtıcı bir hızla gelişiyor.

Neşter yok, uzun işlemler ve iyileşme süreleri yok… Peki, ne var? Listenin ilk sırasına koymamız gerekenler elbette güvenilir ve profesyonel uzmanlar. Onların hemen altında ise enjeksiyondan lazere, radyo frekansından ultrasona uzanan alternatifler bizi bekliyor. Hepsi çevremizdekilere, “Yüzünde bir değişiklik var ama tam çıkaramadım” dedirtmek için görev başında. Aralarında en popüler olanlara ve kozmetik dünyasındaki anti-aging etkili seçeneklere bir göz attık.

Intense Pulsed Light:

Farklı dalga boylarında ışık atımlarıyla gerçekleştirilen terapi, lekeler, yara izleri, siğil ve çil gibi cilt sorunlarını hedef alıyor. Sonuçların ortaya çıkması 4-6 seans sürüyor.

Ultherapy:

Daha sıkı bir cilt elde etmek için ultrason teknolojisinden faydalanan yöntemde, yüksek yoğunluklu ses dalgaları tenin 3-4,5 mm altına nüfuz ederek cildin kendini yenileme sürecini tetikliyor. Uygulama 30-45 dakika sürüyor.

Juvéderm Voluma XC:

Elmacık kemiklerini belirginleştirmek için kullanılan jel yapılı bir dolgu maddesi. Bu bölgeye enjekte edildiğinde cildi yukarı kaldırarak hem hatları belirginleştiriyor, hem de ağız kenarlarındaki çizgileri hafifletiyor. Dayanma süresi ortalama iki yıl.

Restylane Silk:

Dudakları dolgunlaştırmak ve yüzde oluşan dikey çizgilerin görünümünü hafifletmek için başvurulan ince dokulu, hyalüronik asit bazlı bir dolgu maddesi. Etkisi ortalama 6 ay sürüyor.

DermaPen:

Cilt tonunu eşitlemek, elastikiyetini artırmak ve dokusunu düzeltmek için kullanılan, kalemi andıran bir cihaz. Uygulandığı alanda mikro delikler açarak cildin iyileşme mekanizmasını tetikliyor. Tedavi süresi ihtiyaçlara göre değişiyor.

Thermilift:

Hem liposuction hem de lifting etkisine sahip uygulama, cilt altına kontrollü termal enerji göndererek, tek bir seansta yaşlanmanın olumsuz etkilerini gidermeye yardımcı oluyor. Etkisi ortalama 3 yıl sürüyor.

Vshape: Soğuk ultrason ve radyofrekans tekniklerinin kullanıldığı yöntemde, tek bir seansta yüz ve boyun germe, göz kapağı ve yanak kaldırma işlemleri aynı anda gerçekleştirilebiliyor.

 

 

Anti-Aging Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Şey Fotograf / Resim

Anti-Aging Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Şey 2022 Video

Diğer Blog yazılarımız için Tıklayınız

Kozmetik Markaları için Tıklayınız

İl ve İlçeleri Göre Kozmetik Mağazaları için Tıklayınız

İlgili Aramalar:

Yüz gençleştirmede en son teknikler
PRP ile Cilt Gençleştirme
Cilt Gençleştirme kök hücre tedavisi fiyatı
En yeni cilt gençleştirme teknikleri
Medical Park cilt bakımı fiyatları
Evde cilt yenileme Yöntemleri
Cilt GENÇLEŞTİRME Fiyatları
En iyi cilt gençleştirme yöntemi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu