close
Blog Yazıları

Dünyanın En Pahalı 10 Kozmetik Markası

Dünyanın En Pahalı 10 Kozmetik Markası

Kadınlar güzellikleri söz konusu olduğunda para harcamaktan kaçınmazlar. Peki dünyanın en pahalı kozmetik markalarının hangileri sizece?
güzel kadınlar ve tabii ki onlarla ilgilenen beyler Dünyanın En Pahali 10 Kozmetik Markasını veya diğer bir değişle Dünyanın En İyi 10 Kozmetik Markası sizlere tanıtalım. Ama öncelikle güzel kadınları tarihçesine kısaca bir giriş yapalım. Kadınlar geçmiş zamanlardan beri güzel görünmek uğruna türlü türlü yöntemler deneyerek, kendilerini etrafa bakımlı göstermek için çalışmaktadırlar. Tüm insanlar kadınların mutlaka güzel olması gerektiği gibi katı bir inanışa sahiptirler. Bundan dolayı kadınlar tüm çağlar boyunca hem kendisinden beklenilen hem de şahsen öyle olmasını istediği için, görünüşlerine erkeklere göre daha fazla dikkat etmişlerdir.
Bu durum günümüzde de devam etmektedir. 10 dakikada yıkanıp, giyinip dışarı çıkabilen bir erkekle, bir kadının makyajı, saçı, aksesuarların kullanımı, kıyafetinin uyumu gibi dışarı çıkmadan yapılması gereken hazırlıkları elbette ki aynı değildir. Hele de konu makyaja gelince, bazen saatlerce uğraşılan ve sonra beğenilmeyip tekrar yapılmaya başlanan bu zahmetli iş, gerçekten bazen kadınları çileden çıkartmaktadır. Tabi bu zahmet yine de makyaj yapmaktan hiç bir zaman vazgeçemeyen kadınlar, pahalı kozmetik markalarının araştırmaktadır. Dünyanın en pahalı 10 kozmetik markasını veya En İyi 10 Kozmetik Markası vakit kaybetmeden birlikte inceleyelim.

Dünyanın En Pahalı 10 Kozmetik Markası:

10. Smashbox

Smashbox’ın 2 erkek kardeş tarafından Kaliforniya’da bir fotoğraf stüdyosunda kurulmuş olduğunu söyleyebiliriz. Dean Factor ve Davis Factor isimli gençlerin kurmuş olduğu bu şirket, 2010 yılında ünlü Estee Lauder markası tarafından ele geçirilmiştir. İnsanlar bu olaydan sonra ünlü markanın Smashbox ürünleri üzerinde değişiklik yapacağını düşünerek endişelenmiş, ancak düşünülenin tersine Estee Lauder Smashbox’ın hiçbir ürününde değişiklik yapmamıştır.

Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası

10. sırada yer alan bu marka, göz farları ve lipstickleriyle ünlenmiş ve birçok ünlü kişinin de tercih ettiği bir marka olmuştur. Ayrıca, markanın bu kadar pahalı olmasındaki nedenin de ürünlerinin içeriğinde kullanılan ayrıcalıklı bir yağ olduğu söylenmektedir. Bununla birlikte, Smashbox’un son zamanlarda çıkarmış olduğu gözde ürünü ise 3 in 1 isimli maskarasıdır.

9. Nu Skin

Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası 9. sırada 1984 yılında Utah’ta kurulmuş olan Nu Skin, ayrıcalıklı yaşlanma karşıtı ürünleriyle dünya çapında ün kazanmış olan markalardan biridir. Nu Skin, ürünlerini kendiniz pazarlayarak, temsilciliğini yapabileceğiniz bir şirket olma özelliğindedir. Dünyanın en pahalı kozmetik markalarından biri olan şirket, yaşlanma karşıtı ürünlerinde kullandığı yüksek antioksidan içeriğiyle, dünya çapında sıklıkla tercih edilen markalardan biri olmuştur.

8. Oriflame

Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası 8. sırada da 1967 yılında İsveçli Jochnick kardeşler tarafında kurulmuş olan ünlü marka Oriflame bulunuyor. Ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılan marka, kaliteli ürünleri ve zengin çeşitliliği sayesinde yıllardır bu sektörde ayakta kalmayı başarmıştır. Tıpkı Nu Skin gibi bu markada, yaptığı satışlardan komisyon alan temsilcileri sayesinde satış yapmaktadır.

7. Elizabeth Arden

Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası 7. sırada Elizabeth Arden tarafından kurulan ve aynı ismi alan bu marka, 1910 yılından beri sürekli büyüyerek bugünkü konumuna gelmeyi başarmıştır. Aynı zamanda bir kadın olan şirketin kurucusu, kadınların güzel olabilmesi için öncelikle sağlıklı olmaları gerektiği görüşünü savunuyordu. Bu yüzden de markanın ürünleri, yüksek kalitede üretilmiş olan oldukça seçkin ürünlerden oluşmaktadır.

6. Artistry

Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası 6. sırada Access Business Group tarafından kurulan bu marka, cilt bakımı ve kozmetik ürünleriyle tüm dünya çapında tam 108 ülkede kullanılan bir marka olmuştur. Bilimle uğraşan iki yaratıcı karı koca tarafından kurulmuş olan marka, kaliteli ürünleriyle ünlülerin de içinde bulunduğu büyük bir müşteri kitlesine sahiptir.

Markanın bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerinden birinin de Artistry ürünlerinin içinde kullanılan Afrika’dan ve Akdeniz’den getirtilen egzotik meyvelerin ve bitkilerin olduğu söylenmektedir.

5. Estee Lauder

Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası 5. sırada 1946 yılında kurulmuş olan Estee Lauder, şu an bünyesinde barındırdığı birçok kozmetik markasına da ev sahipliği yapan ve uzun yıllardır bu sektörde başarıyla ilerleyen markalardan bir tanesidir. Ayrıca bu şirket, 1976 yılında erkeklere özel bir kozmetik serisi çıkartarak da bu alanda bir ilki gerçekleştiren kozmetik markası olmuştur.

4. MAC Cosmetics

Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası 4. sırada 1984 yılında Frank Toskan ve Frank Angelo tarafından Kanada’da kurulmuş olan şirket de Estee Lauder’ın alt kuruluşlarından biri olmuştur. Aslında ilk başta yalnızca profesyonel makyajcılar için üretilmiş olan MAC Cosmetics, günümüzde isteyen herkes tarafından rahatlıkla satın alınabilen bir marka olmuştur. Ülkemizde de sıklıkla tercih edilen bu markanın ürünleri ise gerçekten oldukça pahalı fiyatlara sahiptir. Ancak Mac Cosmetics ürünleri değerinin hakkını vererek hem çok kolay kullanılabilen hem de kusursuz görünmenizi sağlayan ürünlerden oluşmaktadır.

3. L’Oreal

3. sırada Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası biri olan ünlü L’Oreal’i bilmeyen yoktur Genel merkezi Fransa’da olan büyük kozmetik markası, bünyesinde barındırdığı72.640 işçisiyle gece gündüz çalışarak, hepimizin beğenerek kullandığı ürünleri özenle üretmektedir. Ünlüler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir marka. Dünyanın en pahalı ruju! bu markada yer almaktadır.

2. Mary Kay

Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası 2. sırada 1963 yılında Mary Kay tarafından kurulan şirket Ünlü marka, müşterilerine en iyi ve en güvenli ürünleri sunmak için yıllardır titizlikle çalışarak başarılı konuma gelmeyi hak etmiştir. Markanın temsilcileri ise güzellik danışmanları olarak adlandırılıyor ve müşterilerine en uygun ürünü önerebilmek için özel bir eğitim görüyorlar.

1. Chanel

Nihayet 1. sırada, Dünyanın En Pahalı Kozmetik Markasının veya Dünyanın En iyi Kozmetik Markası ünlü Chanel olduğunu görüyoruz. Yalnızca kozmetik ürünleriyle değil, kıyafetleri ve parfümleri gibi diğer ürünleriyle de tüm dünya tarafından bilinen Chanel, kurulmuş olduğu 1909 yılından beri, kadınların en çok tercih ettiği kozmetik markası olmayı başarmıştır.

Bu markanın tüm üretimleri en yüksek kalitede üretilmiş ayrıcalıklı kozmetik ürünleridir.

Dünyanın En Pahalı 10 Kozmetik Markası

En Pahalı 10 Kozmetik Markası Video

İlgili Aramalar:

En iyi makyaj markaları nelerdir?,
MAC markası kimin?,
Shiseido hangi ülkenin ürünü?,
Makyaj malzemeleri hangi ülkede ucuz?,
Hangi markanın makyaj bazı iyi?,
En iyi cilt bakım ürünü hangisi?,
Gratiste hangi ürünler var?,
Nars ürünleri nerede var?,
Nars hangi ülkenin markası?,
Nyx kozmetik kimin?,
Nars fondöten ne kadar?,
Makyaj malzemeleri nelerdir?,
Doğal kozmetik nedir?,
Doğal Makyaj malzemeleri nasıl yapılır?,
MAC Ruj kaç gram?,
Makyaj bazı nedir ne işe yarar?,
dünyanın en iyi kozmetik markaları 2020,
en iyi makyaj markaları 2019,
en iyi makyaj markaları 2020,

dünyanın en iyi kozmetik markaları 2022,

en iyi makyaj markaları 2022,
en iyi makyaj markaları 2022,
dünyanın en pahalı makyaj markası,
türk markası cilt bakım ürünleri,
en iyi kozmetik markaları 2019,
en iyi makyaj markaları 2021,
en iyi kozmetik markaları 2022,
en iyi makyaj markaları 2022,
türkiyenin en iyi kozmetik markaları,
türk markası kozmetik ürünleri,
kozmetik türk markaları,
türk kozmetik markası,
en iyi kozmetik markaları 2021,
en iyi kozmetik markaları 2022,
dünyanın en büyük kozmetik firmaları,
en iyi kozmetik firmaları,
en iyi kozmetik markaları 2017,
en iyi kozmetik markaları 2022,
kozmetikte en iyi markalar,
en çok kullanılan makyaj markaları,
en pahalı makyaj,
dünyanın en iyi kozmetik markası,
dünyanın en pahalı makyaj malzemeleri,
makyaj markaları en iyi,
en iyi kişisel bakım markaları,
en pahalı kozmetik markası,
dünyanın en pahalı makyaj seti,
en güvenilir makyaj markaları,
türkiyenin en iyi kozmetik markası,
makyaj ürünlerinde en iyi marka,
en iyi makyaj markaları sıralaması,
dünyanın en iyi kozmetik markaları,
en pahalı makyaj markaları,
en iyi kozmetik markaları,
türkiye nin en iyi kozmetik markaları,
dünyaca ünlü kozmetik markaları,
en ünlü makyaj markaları,
türk kozmetik markaları,
kozmetik markaları,
makyaj markaları,
en iyi makyaj markaları,
makyaj malzemeleri markaları,
vegan kozmetik markalar,
ünlü makyaj markaları,
doğal kozmetik markaları,
ünlü kozmetik markaları,
dünyanın en iyi doğal kozmetik markası,
türk kozmetik markaları listesi,
en iyi kozmetik markaları 2022,
selin ciğerci kozmetik markası,
organik kozmetik markaları,
türk makyaj markaları,
bitkisel kozmetik markaları,
temiz içerikli kozmetik markaları,
dünyaca ünlü makyaj markaları,
kozmetik markalari,
cruelty free cilt bakım markaları,
kişisel bakım markaları,
markam kozmetik,
marka kozmetik,
mineral makyaj markaları,
en pahalı kozmetik markaları,
kozmetik markalar,
en sağlıklı makyaj markaları,
helal sertifikalı kozmetik markaları,
türk malı kozmetik markaları,
bitkisel makyaj markaları,
helal olan makyaj markaları,
organik ruj markaları,
en ünlü kozmetik markaları,
doğal kozmetik türk markası,
yabancı kozmetik markaları,
en iyi kozmetik mağazaları,
türkiye makyaj markaları,
temiz içerikli makyaj markaları,
alterra ruj,
kozmetik ürünleri markaları,
anti alerjik makyaj markaları,
clinique kozmetik,
vegan ruj markaları,
kylie jenner kozmetik markası,
demet akalın kozmetik markası,
türkiye kozmetik markaları,
yurtdışı makyaj markaları,
alterra kozmetik,
en kaliteli kozmetik markaları,
yabancı makyaj markaları,
en iyi kozmetik markası,
vegan olan makyaj markaları,
dünyanın en büyük kozmetik markaları,
eczane kozmetik markaları,
doğal içerikli makyaj markaları,
kore ruj markaları,
temiz kozmetik markaları,
iyi makyaj markaları,
ünlü kozmetik mağazaları,
helal sertifikalı makyaj markaları,
danla bilic kozmetik markası,
en pahalı makyaj seti,
vegan olan kozmetik markaları,
organik makyaj malzemesi markaları,
parabensiz makyaj markaları,
lüks kozmetik markaları,
marka makyaj malzemeleri,
dünyanın en iyi makyaj markaları,
ataç kozmetik markaları,
lüks makyaj markaları,
mt marka kozmetik,
kimyasal içermeyen cilt bakım markaları,
doğal içerikli kozmetik markaları,
türk malı makyaj markaları,
ucuz kozmetik markaları,
n ile başlayan makyaj markaları,
kozmetik markaları türkiye,
kaliteli kozmetik markaları,
türk malı cilt bakım markaları,
dünya kozmetik markaları,
vegan fondöten markaları,
en iyi makyaj malzemeleri markaları,
avrupa kozmetik markaları,
organik fondöten markaları,

en güvenilir kozmetik markaları,

güvenilir makyaj markaları,
içeriği temiz makyaj markaları,
türk malı cilt bakım ürünleri,
uygun fiyatlı makyaj markaları,
c ile başlayan makyaj markaları,
sağlıklı makyaj markaları,
güzellik ürünleri markaları,
ispanyol kozmetik markaları,
marc jacobs kozmetik,
s ile başlayan makyaj markaları,
cf kozmetik markaları,
burberry kozmetik,
medikal kozmetik markaları,
selin ciğerci markaları,
b ile başlayan makyaj markaları,
güvenilir kozmetik markaları,
erkek kozmetik markaları,
kadın kozmetik markaları,
makyaj markaları ünlü,
makyaj malzemeleri satan markalar,
marka kozmetik ürünleri,
kore markası fondoten,
en doğal kozmetik markaları,
vegan markalar kozmetik,
makyajda en iyi markalar,
en popüler makyaj markaları,
en çok satan kozmetik markaları,
k ile başlayan makyaj markaları,
g ile başlayan makyaj markaları,
ucuz makyaj markaları,
vegan makyaj malzemeleri markaları,
ünlü kozmetik firmaları,
içeriği temiz kozmetik markaları,
marka trend kozmetik,
popüler makyaj markaları,
en doğal makyaj markaları,
eski makyaj markaları,
kore markası missha,
s ile başlayan kozmetik markaları,
bayan kozmetik markaları,
doğal makyaj ürünleri markaları,
missha kore kozmetik,
e ile başlayan makyaj markaları,
givenchy kozmetik,
d ile başlayan makyaj markaları,
turk mali kozmetik markasi,
türk markası kozmetik,
uygun fiyatlı kozmetik markaları,
arcon kozmetik markaları,
kozmetik mağaza markaları,

doğal makyaj malzemeleri markaları,

m ile başlayan makyaj markaları,
vegan kozmetik markalari,
turk kozmetik markalari,
makyaj markaları türkiye,
bitkisel kozmetik markalar,
çin makyaj markaları,
markalı makyaj ürünleri,
en ünlü ruj markaları,
vegan makyaj ürünleri markaları,
tüm makyaj markaları,
hunca markaları,
ingiliz krem markaları,
sağlık bakanlığı onaylı makyaj markaları,
c ile başlayan kozmetik markaları,
yeni kozmetik markaları,
sağlıklı kozmetik markaları,
iyi kozmetik markaları,
dünya makyaj markaları,
en ucuz makyaj markaları,

eczanelerde satılan kozmetik markaları,

kişisel bakım ürün markaları,
organik sertifikalı makyaj markaları,
bottega veneta kozmetik,
mac marka makyaj seti,
en büyük kozmetik markaları,
kozmetik krem markaları,
ünlü makyaj malzemeleri markaları,
en ucuz kozmetik markası,
ünlü makyaj mağazaları,
yeşil marka kozmetik,
renkli kozmetik markaları,
kaliteli makyaj malzemeleri markaları,
parabensiz kozmetik markaları,
makyaj malzemesi satan markalar,
sağlıksız kozmetik ürün markaları,
balm marka kozmetik,
dermokozmetik cilt bakım markaları,
en sağlıklı kozmetik markaları,
bitkisel içerikli makyaj markaları,
tüm kozmetik markaları,
kimyasal içermeyen kozmetik markaları,
note marka makyaj malzemeleri,
sağlık bakanlığından onaylı kozmetik markaları,
mac makyaj markası,
ünlü markaların makyaj setleri,
moschino kozmetik,
dermokozmetik makyaj markaları,
en iyi bitkisel kozmetik markaları,
sora kozmetik morfose,
dermo kozmetik markaları,
doğal kozmetik ürün markaları,

en iyi organik kozmetik markası,

içeriği en temiz kozmetik markaları,
bayan makyaj markaları,
organik sertifikalı kozmetik markaları,
türk malı makyaj ürünleri,
en iyi erkek kozmetik markası,
eczanede satılan cilt bakım markaları,
en iyi bitkisel makyaj markaları,
bitkisel makyaj malzemeleri markaları,
ecocert sertifikalı kozmetik markaları,
p ile başlayan makyaj markaları,
xp marka kozmetik,
dogal kozmetik markalari,
en kaliteli makyaj malzemesi markası,
en uygun kozmetik markaları,
tamamen bitkisel makyaj malzemeleri,,
ucuz ve kaliteli makyaj markaları,
bitkisel kozmetik ürün markaları,
en iyi kozmetik markalari,

Incoming search terms here:

  • https://www kozmetikciniz com/dunyanin-en-pahali-10-kozmetik-markasi/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu