close
Blog Yazıları

Erkeklerin Ağda Yaptırdığı 5 Vücut Bölgesi

Erkeklerin Ağda Yaptırdığı 5 Vücut Bölgesi

 

Erkeklerin Ağda Yaptırdığı 5 Vücut Bölgesi Erkeklerin Ağda Yaptırdığı 5 Vücut Bölgesi 2022 Son birkaç yılda, çok sayıda erkeklerde ağda büyüme trendine katıldı. Bazı erkekler profesyonel epilasyonu erkekliklerinin bir ölçüsü olarak görürken, diğerleri ağda yaptırmanın getirdiği acı ve rahatsızlıktan korkar.

Ağda, yüz ve vücudun herhangi bir kısmındaki istenmeyen tüyleri almanın mükemmel bir yoludur ve aynı zamanda utanç verici kirli sakal, tahriş, çarpma veya batık tüylerden kaçınır. Ağda, daha uzun süre yumuşak, pürüzsüz ve esnek bir cilde sahip olmanızı sağlar.  İlk veya sonraki ağdanız için ziyaret etmeniz gereken bazı vücut bölgelerine bir göz atalım!

Kendine güvenini artırıyorsa, biraz erkeksi görünmenin yanlış bir şey olmadığını söylemek lazım. Cildinizi sevmenizi istiyoruz ve ağdanın özgüvenini, atletik performansını veya hijyenini iyileştirmek isteyenler için harika bir çözüm olabileceğini biliyoruz.

Kadınların aksine, çoğu erkek tüm vücut ağdasını yaptırmaz.

Ancak erkeklerin ağda yaptırmayı tercih ettiği beş yaygın alan vardır.

Herkes bebek gibi pürüzsüz bir cilt ister ve haklı olarak!

Omuzlar Ve Sırt

Genel olarak, burası en sık ağda yapılan alandır. Pek çok erkeğin sırtı kıllıdır ve bu bir sorun olmasa da, ağda yaptırmak bazen kendilerini daha rahat hissettirebilir, özellikle de yamalıysa. Açıkçası, “evde ağda” var, ancak kendi sırtınızı ağdalarken bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Göğüs

Plaja hazırlanmak her zaman eski güzel bir göğüs ağdası ile başlar. Herkesin göğsü kıllı olmasa da, insanların ağda yaptırmasının asıl sebebi kılların kalınlığıdır. Düzenli olarak ağda yapmak, saçların daha ince ve daha yavaş uzamasını teşvik eder. Bu yüzden, çektiğiniz acıya değip değmeyeceğini merak ediyorsanız, uzun vadede ne kadar az ağda yapmanız gerekeceğini bir düşünün. Tüyler, ağda yapıldığında, tıraşa göre çok daha yavaş uzar ve ağdalı cilt, tıraşlı cilde göre çok daha pürüzsüz hissedilir.

Bacaklar

En popüler gibi görünmeyebilir, ancak kaç erkeğin bacaklarına ağda yaptırdığına şaşıracaksınız. Erkekler de bacaklarını göstermekten hoşlanır ve pürüzsüz bir ciltten daha iyi ne olabilir? Aslında, dövmeler daha popüler hale geldikçe, bazı erkekler dövmelerini daha görünür kılmak için bacaklarına ağda yaptırırlar.

Özel Alanlar

Brezilya ağdası erkekler için de geçerlidir ve özel bölgelerinizdeki istenmeyen tüylerin alınmasını çok kolaylaştırarak daha hijyenik ve yönetilebilir bakım alışkanlıkları sağlar. Ağda sizi özgür, temiz ve kendinden emin hissettirir. İlk kez Brezilyalı bir ağdacının gergin veya utanmış olması anlaşılır bir durumdur.

Ağda, saç büyümesini yavaşlatma gibi ek bir faydaya sahiptir. Yüzünüzü, göğsünüzü veya “aşağıdakini” tıraş etmek yerine ağda yapmak tüylerin uzamasını yavaşlatmaya yardımcı olabilir. Yüzünüzü, göğsünüzü veya “aşağıdakini” tıraş etmek yerine ağda yapmak tüylerin uzamasını yavaşlatarak size bakım rutininizin diğer yönlerine odaklanmanız için daha fazla zaman verebilir.

Karın

Orta bölümün ağdalanması, tüm karın bölümündeki tüyleri alır. Erkekler kasıklarından karınlarına ulaşan kalın tüyler çıkarırlar. Sıklıkla göbek deliğinin altında toplanır ve ilerledikçe uzar. Bunu çıkarmak, mide bölgesini temizlemenin mükemmel bir yoludur.

Birçok erkek göğüslerine ağda yaptırdığında bu hizmeti yaptırır. Bu şekilde, sadece yarısının tüysüz olmasının aksine, ön taraflarının tamamı pürüzsüz ve tüysüzdür. Gömlek çıkarıldığında temiz bir karın bölgesi daha çekici olacaktır.

Kaşlar

Erkekler de kadınlar kadar kaş ağdasından fayda görebilir ve hatta daha fazla fayda görebilirler. Kadın kaşları ile karşılaştırıldığında erkek kaşları iki kat daha hızlı ve iki kat daha uzun gelişir. Merkez bölge de erkeklerde daha hızlı gelişecek ve daha kalın görünecektir. Kaşlarınız aşırı kalınsa veya dengesizse ya da burnunuzun köprüsündeki tek kaşınızı düzeltmek istiyorsanız, gitmenin yolu ağdadır.

Kaş ağdası, kaşlarınızın görünümünü korumanın hızlı ve etkili bir yoludur; bu, erkekler için kaşların asi olmalarını engellemek anlamına gelebilir. Kaşlarınızı ağdalamak, kaşlarınızın şeklini ve gözlerinizin derinliğini iyileştirir ve vurgular. Düzgün bir şekilde bakıldığında, iyi bir çift kaş tüm farkı yaratabilir.

Bu veya başka yerlerdeki tüyleri almanın ve gelişmiş bakım ve hijyen uygulamalarını teşvik etmenin en etkili yöntemidir. Vücudunuza özen göstererek ve kendinizi nasıl sunduğunuz konusunda iyi hissetmenizi sağlayarak, kendinize açıkça saygı duyduğunuzu başkalarına gösteriyorsunuz. Kendi cildinizde rahat hissetmek, genel özgüveninizi ve zihinsel sağlığınızı korumada kritik bir adımdır.

Ağda erkekler için alışılmadık bir durumdur ve zihinlerinde korku uyandırır. Pek çok insan bu kadar çok acı ve ıstırap düşüncesine katlanamaz. Sırt, göğüs, bacak gibi bölgelerdeki istenmeyen tüyleri almak için tercih ettikleri yöntem tıraştır. Erkekler için ağda ise giderek daha popüler hale geliyor. İster atletizm ister bakım için pürüzsüz bacaklar aramaya başladılar. Kadınlarla karşılaştırıldığında, erkeklerin bazı bölgelerinde daha fazla kıl vardır. Ağda inanılmaz derecede acı verici gelebilir, ancak herkes için değildir. Erkekler için ağda ile kadınlar için tıraş arasında çok fazla fark yoktur.

 

Erkeklerin Ağda Yaptırdığı 5 Vücut Bölgesi Fotograf / Resim

Erkeklerin Ağda Yaptırdığı 5 Vücut Bölgesi 2022 Video

Diğer Blog yazılarımız için Tıklayınız

Kozmetik Markaları için Tıklayınız

İl ve İlçeleri Göre Kozmetik Mağazaları için Tıklayınız

İlgili Aramalar:

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu